start

start


MANAGERIOUS to inne od wszystkich i innowacyjne narzędzie, które w dobie informatyzacji
i dużej ilości działań w świecie wirtualnym, daje uczestnikom unikalną możliwość sprawdzenia się w „realu” jako taktyk, negocjator, lider, współpracownik, etc. z osobami zasiadającymi przy jednym stole.

Dzięki swojej elastyczności gra znajduje dla siebie miejsce zarówno w projektach edukacyjnych jak i w procesach rekrutacyjnych oraz w trakcie badania kompetencji.

Wcielając się w rolę menedżera uczestnik gry ma możliwość uczestnictwa w całym szeregu procesów zachodzących w każdej organizacji. Jako menedżer zobaczy jak jego organizacja funkcjonuje na rynku i jaki wpływ rynek zewnętrzny ma na nią. Będzie miał możliwość analizy polityki personalnej i kultury organizacyjnej swojej organizacji. Będzie uczestniczył w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientem zewnętrznym i partnerem, tym samym doświadczy jak jego organizacja plasuje się w łańcuchu powiązań biznesowych. Wreszcie będzie kreował politykę finansowa swojej organizacji, zwracając uwagę na jej zobowiązania wobec urzędów oraz instytucji pełniących funkcję kontrolną i rozliczeniową przedsiębiorstw na rynku.

Specjalnie projektowane scenariusze i moderowanie grą powodują jej niepowtarzalność.

Stosowanie innowacyjnego narzędzia, jakim jest MANAGERIOUS otwiera możliwości tworzenia nowych standardów.

MANAGERIOUS to sposób myślenia i działania!

 

© Copyright by Robert Birnbach